Školící a zasedací místnosti

Naše společnost nabízí svým klientům také pronájem exkluzivních zasedacích a školících místností, které mohou naši klienti využít pro školení zaměstnanců a obchodních partnerů, ale také jako příležitostné salónky pro exkluzivní obchodní jednání. Nabízíme také tyto prostory pro příležitostné schůze, školení a podobné aktivity i cizím subjektům na krátkodobý pronájem.

K čemu naše zasedací a školící místnosti lze využít?

Zasedací místnosti společnosti Pollux Trading a. s. mají variabilní využití, proto slouží nejen pro běžné jednání s obchodními partnery nebo klienty. Díky naším moderním a plně technicky vybaveným místnostem můžete poskytovat skupinové kurzy pro veřejnost, dražební aukce, semináře, školení a další podobné aktivity.

Co vše vám poskytneme?

Pronajměte si u nás zasedací nebo školící místnost a domluvte si s našimi obchodníky potřebné technické vybavení, požadované občerstvení a ostatní záležitosti.

Svým klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, a proto dbáme na jejich přání a požadavky.

Občerstvení

 • Zajistíme Vám občerstvení v podobě kávy, čaje nebo minerální vody atd. Na požádání možno též kompletní cateringové služby.

Připojení k Internetu

 • Ve všech našich zasedacích místnostech je k dispozici vysokorychlostní internet, ke kterému se připojíte pomocí kabelu, nebo Wifi.

Technické vybavení

 • Poskytneme Vám zapůjčení notebooku, plazmové televize, DVD a flipchartu. Vy tak máte šanci vést své jednání na skutečně vysoké úrovni, což jistě Vaši obchodní partneři ocení.

Administrativní zázemí

 • Potřebujete-li profesionální administrativní nebo technický servis, jsme vám plně k dispozici.
 • Školící místnost A 85 m<sup>2</sup>

  Školící místnost A 85 m2

  plocha: 85 m2 kapacita: 50 osob cena nájmu (1 hod): 1.000 Kč bez DPH cena nájmu (1 den): 6.000 Kč bez DPH Možnost slev při dlouhodobé spolupráci!

 • Školící místnost B 30 m<sup>2</sup>

  Školící místnost B 30 m2

  plocha: 30 m2 kapacita: 10 osob cena nájmu (1 hod): 500 Kč bez DPH cena nájmu (1 den): 3.000 Kč bez DPH Možnost slev při dlouhodobé spolupráci!